Black Ram Viski 100 lük Fiyatı – Zamlı Fiyatları – 2023

07 Ocak 2022 tarihinde alkole gelen zamlardan sonra Black Ram Viski 100 lük Fiyatını en güncel şekilde sizlere aktarmaya çalışacağız. Viski çeşitlerinin en serti olan Black Ram ülkemizde nadir bulunan içkilerdendir.

Black RAM Viski Fiyatı

Single Malt Viski kategorisinde bulunan Black Ram Viski fiyatı süper marketlere ve tekel bayilere göre değişiklik göstermektedir. Bizim aldığımız fiyat verileri genel anlamda ortalama fiyatlardır. Türkiye’de çoğu yerde bu alkolü bulamazsınız sebebi ülkemizde yasal olarak satılmıyor olmasıdır.

Black Ram güncel fiyatı 210₺ dir.

Black Ram Viski 100 lük Fiyatı 2023

Kokusu şarabı andırsada tat olarak çok ayrıdır. Her şişenin üzerinde üretici firma tarafından yazılan sloganı şöyledir:

black ram proud inner strength from the legendary hills

efsanevi tepelerden siyah koç gururlu iç güç

Black Ram Viski 100’lük Fiyatı 2023 yılında gelen zamlardan sonra piyasadaki diğer viskilere göre oldukça düşüktür. Sizler için yaptığımız piyasa araştırması sonucunda

Black Ram Viski 100’lük Fiyatı 2023 güncel olarak 240₺ dir.

Black Ram Hangi Ülke’nin İçkisi?

Black Ram en az 3-4 yıl fıçılarda muhafaza edilir. %40 oranında alkol çerir. Bulgaristan içkisidir. Genelde göçmen Bulgar vatandaşlarımızın ülkelerinden dönerken hediye olarak getirdiği bu ucuz harman viski çeşiti çok seviliyor ve aranıyor.

Black Ram Viski 1 Litre Fiyatı

1 Litre olarak düşündüğümüzde gözünüzü korkutabilir fakat Black Ram Viski 1 Litre Fiyatı oldukça hesaplıdır. Duyunca çoğu insan bu olabilir mi diye kendine soru sormadan edemiyor. 1 litre ve Black Ram oldukça sert olması durumundan dolayı içerken dikkat etmenizi tavsiye ederiz.

Black Ram Viski 1 Litre Fiyatı güncel olarak 310₺ dir.

Black RAM Sahtesi Nasıl Anlaşılır?

Genel olarak viskilerin sahte olup olmadığı tadından değil de şişesinde bulunan barkottan anlaşılır. TAPDK bandrolü içerenler orjinaldir. Bakanlık onaylı kayıt numarası olup olmadığını da kontrol etmeniz gerekmektedir. Ülkemizde çok fazla sahtesi bulunmaktadır. Sahte içkilerin sonuçları kötü olabilir dikkatli olmanızı tavsiye ederiz.

Viski Kafa Yapar Mı?

Viskiler alkol oranı oldukça yüksek içkilerdir ve kafa yapması kaçınılmazdır. Özellikle de Black Ram içerken çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Alkol beyindeki hipotalamus bölgesini direkt olarak etkilediğinden sonucunda sinir sisteminizin kontorülünü kaybedip denge kaybı yaşarsınız.

Viskinin Yanına Ne İyi Gider?

Viskiyi çoğu insan soda ile içmeyi tercih eder. Yanında ülker çikolata da almanız içiminizi kolaylaştırır. Bir bardaktan sonra viskinin o kötü tadı yerini çok güzel tadı olan bir içeceğe bırakır. Viski içerken yanında en iyi ne gider diye sorarsanız yanında tabii ki de eşiniz ve dostunuz ile yapılan o güzel muhabbetler gider.

4.7/5 - (8 votes)

Yorum yapın