GOSB TM Aktarma Merkezi Nerede? HepsiJet

Çoğu zaman HepsiJet kargolarınızın ilk aktarım merkezi olarak görünen GOSB TM Aktarma Merkezi Nerede? sorusuna tüm içtenliğimiz ve doğru bilgilerimizle cevap buluyoruz.

GOSB TM Aktarma Merkezi Nerede?

GOSB Taşıma Merkezi, Türkiye’nin Kocaeli iline bağlı Gebze ilçesinde yer almaktadır. Gebze Marmara Bölgesi’nde İstanbul’a yaklaşık 50 kilometre uzaklıkta konumlanmıştır. Bölge stratejik bir konumda bulunması ve ulaşım yollarının kolay olması olması sebebiyle lojistik faaliyetler için ideal bir yerdir. Taşıma Merkezi, Gebze Organize Sanayi Bölgesi içerisinde, bölgeye gelen ana yolların yakınında bulunur. Aşağıda detaylı olarak Google Haritalar adresi verilmiştir:

GOSB Taşıma Merkezi Nedir?

GOSB Taşıma Merkezi, Gebze Organize Sanayi Bölgesi içerisinde yer alan bir lojistik ve taşımacılık merkezidir. Sanayi bölgesi içerisinde faaliyet gösteren işletmelerin lojistik ihtiyaçlarını karşılamak ve malzemelerin taşınmasını kolaylaştırmak amacıyla hizmet verir. Taşıma Merkezi, geniş depolama alanları, taşıma ekipmanları ve lojistik hizmetleri sunarak işletmelerin lojistik süreçlerini optimize etmelerine yardımcı olur.

5/5 - (9 votes)

Yorum yapın