Sahibinden Olağan Dışı Erişim Tespit Ettik – Hatası Çözümü

Sahibinden Olağan Dışı Erişim Tespit Ettik, kullanıcıların sahibinden.com sitesini kullanırken son zamanlarda sıkça karılaştığı sahibinden olağan dışı erişim tespit ettik hatasının nedenlerini ve çözümünü aktaracağız.

Sahibinden Olağan Dışı Erişim Tespit Ettik Ne Demek?

Sahibinden sitesinin getirmiş olduğu otomatik güvenlik sistemi ile hesabınıza giriş yapılan ip adresleri ve cihazlar otomatik olarak kayıt altına alınır. Farklı konumlardan veya cihazlardan giriş yaptığınızda sistem sizin girişinize izin vermez ve incelemeye alır.

Eğer sahibinden hesabınızın şifresi gerçekten bir başkasına geçtiyse bu durumu ciddiye almalısınız. Hesabınıza yetkisiz erişim olduğunu düşünüyorsanız, şifrenizi hemen değiştirmeniz ve sahibinden müşteri destek hattına başvurmanız önerilir.

Olağan Dışı Erişim Tespit Ettik Çözümü
Sahibinden Olağan Dışı Erişim Tespit Ettik

Olağan Dışı Erişim Tespit Ettik Çözümü

Eğer şifrenizin herhangi bir şekilde bir başkasının eline geçmediğini ve olağan dışı bir durum olmadığını düşünüyorsanız aşağıdaki adamları izleyebilirsiniz:

  • Genellikle biraz zaman geçmesinin ardından Olağan Dışı Erişim Tespit Ettik hatasını görmeden başarılı bir şekilde giriş yapabilirsiniz.
  • İnternet tarayıcınızın tarama tarama verilerini silmeniz çözüm sağlayacaktır.

Chorme için Tarama Verileri Silmek

Google Chrome tarama verilerini silmek için şu adımları izleyebilirsiniz:

  1. Chrome tarayıcınızı açın.
  2. Sağ üst köşede 3 nokta (ya da More) simgesine tıklayın.
  3. Ayarlar’a tıklayın.
  4. Arama geçmişi, indirilenler, cookies ve diğer depolanan verileri seçin.
  5. Hangi verileri silmek istediğinizi seçin ve “Delete data” (Verileri sil) butonuna tıklayın.

Alternatif olarak, tarama verilerini silmek için Chrome tarayıcınızın kısayol tuşlarını kullanabilirsiniz: Windows ve Linux: Ctrl + Shift + Delete, Mac: Shift + Command + Delete

Tarama geçmişi, çerezler, önbellek, resimler, dosyalar ve form verileri gibi tüm verileri siler. Bu aynı zamanda oturum açtığınız tüm web sitelerinden çıkar ve kaydedilmiş bilgileri (parolalar ve yer imleri gibi) silecektir.

Önemli Uyarı!

Diğer Yazılarımız:

5/5 - (1 vote)

Yorum yapın